Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Size
sv: Storlek

en: Components
sv: Komponenter

en: Location
sv: Plats

en: Maxlength
sv: Maxlängd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Offset
sv: Kompensera

en: Radius
sv: Radie
