Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Size
vi: Dung lượng

en: Location
vi: Vị trí

en: Maxlength
vi: Độ dài tối đa

en: Offset
vi: Độ dịch
