Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Size
az: Ölçü

en: Components
az: Komponentlər

en: Location
az: Məkan

en: Offset
az: Ofset
