Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ
