Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Size
cs: Velikost

en: Components
cs: Komponenty

en: Location
cs: Místo

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: Offset
cs: Posun
