Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Size
cy: Maint

en: Location
cy: Lleoliad

en: Maxlength
cy: Hyd mwyaf

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Offset
cy: Ongli
