Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Size
da: Størrelse

en: Components
da: Komponenter

en: Location
da: Lokation

en: Maxlength
da: Maksimal længde

en: Webform
da: Webformular

en: Offset
da: Forskydning
