Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Size
fa: اندازه

en: Components
fa: مؤلفه‌ها

en: Location
fa: مکان

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Offset
fa: جابجایی
