Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Size
fr: Taille

en: Components
fr: Composants

en: Location
fr: Emplacement

en: Maxlength
fr: Longueur maximale

en: Offset
fr: Décalage

en: Radius
fr: Rayon
