Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Size
he: גודל

en: Components
he: רכיבים

en: Location
he: מיקום

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Offset
he: היסט

en: Radius
he: רדיוס
