Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: Size
hi: आकार

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: Location
hi: स्थान
