Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Size
is: Stærð

en: Components
is: Íhlutir

en: Location
is: Staðsetning
