Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ
