Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Size
lt: Dydis

en: Components
lt: Komponentai

en: Location
lt: Vieta

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Webform
lt: Web forma

en: Radius
lt: Spindulys
