Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Size
nl: Grootte

en: Components
nl: Componenten

en: Location
nl: Locatie

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: Webform
nl: Formulier

en: Radius
nl: Straal
