Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Size
oc: Talha

en: Location
oc: Emplaçament

en: Offset
oc: Decalatge
