Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Size
pl: Rozmiar

en: Components
pl: Komponenty

en: Location
pl: Położenie

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: Webform
pl: Formularz

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Radius
pl: Promień
