Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Size
sk: Veľkosť

en: Components
sk: Komponenty

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: Webform
sk: Webformulár

en: Offset
sk: Ofset

en: Radius
sk: Polomer
