Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: Size
tr: Boyut

en: Components
tr: Bileşenler

en: Location
tr: Konum

en: Maxlength
tr: Maksimum uzunluk

en: Offset
tr: Başlangıç değeri
