Places API Webform Autocomplete (7.x-0.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: Size
uk: Розмір

en: Components
uk: Компоненти

en: Location
uk: Місце розташування

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: Webform
uk: Вебформа

en: Offset
uk: Зміщення

en: Radius
uk: Радіус
