Planyo online reservation system module (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search box
cy: Blwch chwilio

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Greek
cy: Groeg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Icelandic
cy: Islandeg
