Planyo online reservation system module (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search box
hi: खोज डब्बा

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Danish
hi: दानिश

en: Dutch
hi: डच

en: Finnish
hi: फिन्निश

en: German
hi: जर्मन

en: Greek
hi: ग्रीक

en: Polish
hi: पोलिश

en: Romanian
hi: रोमेनियाई

en: Russian
hi: रूसी

en: Swedish
hi: स्वीडिश

en: Icelandic
hi: आइसलेंडीक
