Planyo online reservation system module (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search box
cs: Vyhledávací box

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Greek
cs: Řecky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Icelandic
cs: Islandsky
