Planyo online reservation system module (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search box
gl: Caixa de busca

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Swedish
gl: Sueco

en: Icelandic
gl: Islandés
