Planyo online reservation system module (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search box
fa: جعبه جستجو

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Icelandic
fa: ایسلندی
