Planyo online reservation system module (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Search box
no: Søkefelt

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: English
no: Engelsk

en: French
no: Fransk

en: Italian
no: Italiensk

en: Spanish
no: Spansk

en: Danish
no: Dansk

en: Dutch
no: Nederlansk

en: Finnish
no: Finsk

en: German
no: Tysk

en: Greek
no: Gresk

en: Polish
no: Polsk

en: Romanian
no: Rumensk

en: Russian
no: Russisk

en: Swedish
no: Svensk

en: Icelandic
no: Islandsk
