Planyo online reservation system module (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Search box
ca: Caixa de recerca

en: Do nothing
ca: No facis res

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Greek
ca: Grec

en: Polish
ca: Polonès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Swedish
ca: Suec

en: Catalan
ca: Català

en: Estonian
ca: Estonià

en: Icelandic
ca: Islandès
