Planyo online reservation system module (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Catalan
hy: Քաթալան

en: Estonian
hy: Էստոներեն

en: Icelandic
hy: Իսլանդերեն
