Planyo online reservation system module (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search box
ru: Строка поиска

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Default mode
ru: Режим по умолчанию

en: Czech
ru: Чешский

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: Finnish
ru: Финский

en: German
ru: Немецкий

en: Greek
ru: Греческий

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Portuguese
ru: Португальский

en: Romanian
ru: Румынский

en: Russian
ru: Русский

en: Swedish
ru: Шведский

en: Catalan
ru: Каталанский

en: Estonian
ru: Эстонский

en: Icelandic
ru: Исландский
