Planyo online reservation system module (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Polish
ne: पोलिश

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Estonian
ne: एस्तोनियन

en: Icelandic
ne: आइसलेंडीक
