Planyo online reservation system module (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Swedish
he: שוודית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Estonian
he: אסטונית

en: Icelandic
he: איסלנדית
