Planyo online reservation system module (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search box
lv: Meklēšanas nostūris

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Icelandic
lv: Islandiešu
