Planyo online reservation system module (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Finnish
nn: Finsk

en: German
nn: Tysk

en: Greek
nn: Gresk

en: Polish
nn: Polsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Catalan
nn: Catalansk

en: Estonian
nn: Estisk

en: Icelandic
nn: Islandsk
