Planyo online reservation system module (7.x-2.8) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Czech
kn: ಜೆಕ್

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Finnish
kn: ಫಿನ್ನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Greek
kn: ಗ್ರೀಕ್

en: Norwegian
kn: ನಾರ್ವೇಜಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Romanian
kn: ರೊಮೇನಿಯನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್

en: Catalan
kn: ಕೆಟಲಾನ್

en: Estonian
kn: ಎಸ್ಟೋನಿಯನ್

en: Icelandic
kn: ಐಸ್‍ಲ್ಯಾಂಡಿಕ್
