Planyo online reservation system module (7.x-2.8) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search box
pl: Pole wyszukiwania

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Polish
pl: Polski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Estonian
pl: Estoński

en: Icelandic
pl: Islandzki
