Planyo online reservation system module (7.x-2.8) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search box
ro: Câmp de căutare

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: German
ro: Germană

en: Greek
ro: Greacă

en: Polish
ro: Poloneză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Catalan
ro: Catalană

en: Estonian
ro: Estonă

en: Icelandic
ro: Islandeză
