Planyo online reservation system module (7.x-2.9) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Greek
bn: গ্রীক
