Planyo online reservation system module (7.x-2.9) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search box
et: Otsinguväli

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Catalan
et: Katalaani

en: Estonian
et: Eesti keel

en: Icelandic
et: Islandi keel
