Planyo online reservation system module (7.x-2.9) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Default mode
uk: Типовий режим

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Swedish
uk: Шведська

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Estonian
uk: Естонська

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Portuguese (Brazil)
uk: Португальська (Бразилія)

en: Auto-detect
uk: Автовизначення
