Planyo online reservation system module (7.x-2.10) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Search box
fr: Champ de recherche

en: Do nothing
fr: Ne rien faire

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Korean
fr: Coréen

en: Default mode
fr: Mode par défaut

en: Croatian
fr: Croate

en: Czech
fr: Tchèque

en: Danish
fr: Danois

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: Finnish
fr: Finlandais

en: German
fr: Allemand

en: Greek
fr: Grec

en: Hungarian
fr: Hongrois

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Polish
fr: Polonais

en: Romanian
fr: Roumain

en: Russian
fr: Russe

en: Slovak
fr: Slovaque

en: Swedish
fr: Suédois

en: Estonian
fr: Estonien

en: Icelandic
fr: Islandais

en: Greenlandic
fr: Groenlandais

en: Slovenian
fr: Slovène

en: Portuguese (Portugal)
fr: Portugais (Portugal)

en: Portuguese (Brazil)
fr: Portugais (Brésil)

en: Auto-detect
fr: Détection automatique
