Planyo online reservation system module (7.x-2.10) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search box
is: Leitarkassi

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Croatian
is: Króatíska

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: German
is: Þýska

en: Greek
is: Gríska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Polish
is: Pólska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Slovak
is: Slóvenska

en: Swedish
is: Sænska

en: Catalan
is: Katalónska

en: Estonian
is: Eistlenska

en: Icelandic
is: Íslenska

en: Greenlandic
is: Grænlenska

en: Slovenian
is: Slóvakíska
