Plato Típico (7.x-4.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
ja: 歓迎

en: @drupal installation complete
ja: @drupalのインストールが完了しました

en: Set up translations
ja: 翻訳のセットアップ

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ja: 上記のメッセージを確認してから<a href="@url">あなたの新しいサイト</a> にアクセスしてください。

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ja: <a href="@url">あなたの新しいサイトにアクセスする</a>.
