Plato Típico (7.x-4.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Welcome
sv: Välkommen

en: @drupal installation complete
sv: Installationen av @drupal är slutförd

en: Set up translations
sv: Installera översättningar

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sv: Granska meddelandena ovan innan du besöker <a href="@url">din nya webbplats</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sv: <a href="@url">Besök din nya webbplats</a>.

en: On-page translation and sharing
sv: Översättning direkt på sidan och delning

en: Enable on-page translation input
sv: Aktivera inmatning av översättning direkt på sidan

en: You can always disable this feature (the Localization client module) later, set up permissions or even turn it off per user.
sv: Du kan alltid inaktivera den här funktionen (modulen Localization client) senare, ställa in behörigheter och även stänga av den per användare.

en: Share translations submitted with localize.drupal.org
sv: Dela inlagda översättningar med localize.drupal.org
