Plato Típico (7.x-4.5) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
no: Velkommen

en: @drupal installation complete
no: @drupal-installering fullført

en: Set up translations
no: Sett opp oversettelser

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
no: Se gjennom meldingene ovenfor før du går videre til <a href="@url">ditt nye nettsted</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
no: <a href="@url">Besøk det nye nettstedet ditt</a>.
