Plato Típico (7.x-4.7) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: @drupal installation complete
he: התקנת @drupal הושלמה

en: Set up translations
he: התקנת תרגומים

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
he: קרא את ההודעות לעיל לפני שאתה מבקר <a href="@url">באתר החדש שלך</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
he: <a href="@url">בקר באתר החדש שלך</a>.
