Plato Típico (7.x-4.8) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: @drupal installation complete
hu: A @drupal telepítése sikeres volt

en: Set up translations
hu: Fordítások letöltése

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hu: A fenti üzeneteket át kell nézni az <a href="@url">új webhely</a> meglátogatása előtt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hu: <a href="@url">Az új webhely meglátogatása</a>.
