Plato Típico (7.x-4.8) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
it: Benvenuto

en: @drupal installation complete
it: Installazione di @drupal completata

en: Set up translations
it: Imposta traduzioni

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
it: Controlla i messaggi in alto prima di visitare  <a href="@url">il tuo nuovo sito</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
it: <a href="@url">Visita il nuovo sito</a>.
