Plato Típico (7.x-4.8) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: @drupal installation complete
ru: Установка @drupal завершена

en: Set up translations
ru: Установка переводов

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ru: Перед тем, как войти <a href="@url">на свой новый сайт</a>, просмотрите информацию, которая показана выше.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ru: <a href="@url">Войти на свой новый сайт</a>.
