Plato Típico (7.x-4.8) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: @drupal installation complete
tr: @drupal kurulumu tamamlandı

en: Set up translations
tr: Çevirileri ayarla

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
tr: <a href="@url">Yeni sitenizi</a> ziyaret etmeden önce yukarıdaki iletileri gözden geçirin.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
tr: <a href="@url">Sitenizi ziyaret edin</a>.
