Plato Típico (7.x-4.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
ar: مرحبًا

en: @drupal installation complete
ar: اكتمل تركيب @drupal

en: Set up translations
ar: ضبط الترجمات

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ar: من فضلك راجع الرسائل أعلاه قبل التوجه إلى <a href="@url">موقعك الجديد</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ar: <a href="@url">زيارة موقعك الجديد</a>.
